image
Küsi meie õiguseksperdilt
Valters Gencs
image
images
Küsi meie õiguseksperdilt
Valters Gencs
Küsi oma tasuta koopia
Doing Business Guide Balti riikides.

ADVOKAADIBÜROO GENCS VALTERS

Pan-Baltic Law firm lawyers

 

Advokaadibüroo Gencs Valters on rahvusvaheliselt praktiseeriv büroo, omades kontoreid Tallinnas, Riias ning Vilniuses. Büroo pakub ettevõtetele täisteenust alates maksuõigusest, intellektuaalse omandi ning finantsküsimuste konsultatsioonidest kuni ühinemiste ja jagunemiste korraldamise, immigratsiooni ning ettevõtte kohtus esindamiseni. Advokaadibüroo on 10-tegutsemisaasta jooksul pidevalt kasvanud, hetkel on büroos 15 advokaati ning maksukonsultanti. Juhtiv partner Valters Gencs on juhatuse esimees Norra Kaubanduskojas Lätis ning lektor ülikoolis Stockholm's School of Economics in Riga.

 

2007. aastal sai büroo advokaatide ühingu Eurojuris liikmeks, mis on Euroopa assotsiatsioon sõltumatutest advokaadibüroodest koondades endasse üle 630 erineva linna/piirkonna üle 40 riigi. 2008 liitus büroo ülemaailmse assotsiatsiooniga Multilaw, kus koonduvad üle 6000 juristi üle 150 riigi üle maailma, mis annab lihtsa võimaluse osutada õigusabi üle maailma.

 

Meie bürool on pikaajaline edukas koostöö järgnevate advokaadibüroodega Ameerika Ühendriikides - Wilson Sonsini Goodrich & Rosati, Baker & McKenzie, Davis Polk & Wardwell, DLA Piper, Holland & Knight, Duane Morris, Frost Brown Todd, Polsinelli Shughart, Covington & Burling, Faegre Baker Daniels, Knoble Yoshida & Dunleavy, Barnes & Thornburg ja paljud teised.

 

Garanteerime oma klientidele sooja ning kiire teenuse ning ligipääsu kõigile teenustele alates konsultatsioonist kuni kliendi-advokaadi tiheda koostööni.

 

Advokaadibüroo Gencs Valters brožüür

 

brochure

Küsimustega palun kontakteeruge Valters Gencs, advokaat: info@gencs.eu

 

Materjal, mis siin sisaldub, ei ole esitatud kui õigusnõuanne või arvamus
© Gencs Valters Law Firm, 2016

Submit
Küsi oma tasuta koopia
Doing Business Guide Balti riikides.